Zpětný leasing

sixtleasing zpětný leasing

 

Zpětný leasing je vhodnou formou leasingu pro ty, kteří potřebují rychle získat finanční prostředky za co možná nejnižší úrok. Máte-li vozidlo v osobním vlastnictví, můžete jej pomocí zpětného leasingu zpeněžit a přitom neztratit právo k jeho užívání. 

Principem zpětného leasingu je poskytnutí finančních prostředků výměnou za převedení vlastnictví vozidla na leasingovou společnost. Na rozdíl od zástavy zde dochází k plnohodnotnému převodu auta na věřitele - tedy leasingovou společnost, prodejci proto odpadají starosti s administrativou a dalšími povinnostmi spojenými s vlastnictvím vozidla.

Zpětný leasing je jedním z produktů, které vám společnost Sixt nabízí. Vykoupíme váš vůz či vozový park a zpětně vám ho pronajmeme za předem sjednanou výši měsíčních splátek. Rozsah služeb si zde navíc volíte sami, stejně jako tomu je u našeho operativního leasingu

V případě vozového parku navíc nabízíme možnost nastavení firemní car policy, na jejímž základě je vozový park průběžně obnovován a jsou poskytována nová vozidla na operativní leasing. Tím se vyhnete zastarávání vozového parku a máte vždy k dispozici nejnovější modely s minimálním počtem najetých kilometrů.

Máte dotazy? Neváhejte nás kontaktovat:
+420 266 007 050