112 let Sixtu. 112 let tradice.

Zpětný leasing

Zpětný leasing

Zpětný leasing

Zpětný leasing je vhodnou formou leasingu pro ty, kteří potřebují rychle získat finanční prostředky za co možná nejnižší úrok. Máte-li vozidlo v osobním vlastnictví, můžete jej pomocí zpětného leasingu zpeněžit a přitom neztratit právo k jeho užívání. 

Principem zpětného leasingu je poskytnutí finančních prostředků výměnou za převedení vlastnictví vozidla na leasingovou společnost. Na rozdíl od zástavy zde dochází k plnohodnotnému převodu auta na věřitele - tedy leasingovou společnost, prodejci proto odpadají starosti s administrativou a dalšími povinnostmi spojenými s vlastnictvím vozidla.

Zpětný leasing je jedním z produktů, které vám společnost Sixt nabízí. Vykoupíme váš vůz či vozový park a zpětně vám ho pronajmeme za předem sjednanou výši měsíčních splátek. Rozsah služeb si zde navíc volíte sami, stejně jako tomu je u našeho operativního leasingu

V případě vozového parku navíc nabízíme možnost nastavení firemní car policy, na jejímž základě je vozový park průběžně obnovován a jsou poskytována nová vozidla na operativní leasing. Tím se vyhnete zastarávání vozového parku a máte vždy k dispozici nejnovější modely s minimálním počtem najetých kilometrů.

https://www.sixtleasing.cz/User_Files/photos/no-photo.jpg
Máte dotazy? Sixtleasing kontakty.

Máte dotazy?

Neváhejte nás kontaktovat

Obchodní oddělení Sixt

Asistenční služba SIXT - ÚAMK

Silniční asistence, blokace tankovacích karet mimo pracovní dobu