Proč leasing od Sixtu?

Proč zvolit operativní leasing od Sixtu

 

1. Máte volnost v rozhodováníNejsme součástí žádné bankovní ani automobilové skupiny, proto dokážeme připravit naprosto nezávislé řešení.

Takové, které bere ohled na Vaše potřeby, nikoli na výběr banky nebo preferované značky auta.

o    sami si vyberete nejvhodnější vůz

o    sami si volíte dobu pronájmu

o    sami si zvolíte služby, které chcete využívat

o    sami si určíte termín předání vozidla

o    pravidelně můžete obnovovat váš vozový park

o    ke všem krokům Vám poskytneme odborné konzultace

 

2. Využíváte kvalitní zákaznický servis Sixt leasingu

 

SIXT leasing Vám poskytne individuální servis nejvyšší kvality a specializované know-how a to vše bez dlouhého čekání. Operativní reakce na přání nebo potřeby řidičů řídících vůz SIXTU je silnou stránkou našich služeb.

Naši account manageři mají ve správě jen takový počet vozidel, který jim umožňuje poskytnout maximální kvalitu a flexibilitu. Kvalitní služba a prvotřídní péče je naší prioritou. Nejsme ani nechceme být největší leasingovou společností. Ctíme filosofii rodinné firmy SIXT, náš přístup je vždy individuální a flexibilní. Pro nás nikdy nejste jen číslo, své zákazníky známe.

 

3. Využíváte synergií skupiny SIXT

 

K Vaší spokojenosti SIXT neustále rozšiřuje svou působnost po celém světě. Aktuálně působíme ve 114 zemích světa a můžeme Vám tak nabídnout mezinárodní řešení. Využívejte benefitů z mezinárodně propojené sítě s individualizovanými řešeními pro jednotlivé země.
V Evropě SIXT leasing představuje špičkovou péči postavenou na více jak 100leté zkušenosti firmy v péči o zákazníka užívajícího vozidlo od leasingové firmy nebo od autopůjčovny.

Sixt leasing patří mezi přední poskytovatele panevropských a globálních leasingových služeb, na nadnárodní úrovni je smluvním partnerem mnoha významných korporací.

 

4. SIXT je garancí mobilitySixt Vám zaručí 100% mobilitu.

Která jiná firma dokáže pod jednou střechou nabídnout full-service leasing, krátkodobý i dlouhodobý pronájem, pre-delivery car,  korporátní kartu na zvýhodněné zápůjčky aut po celém světě, službu auta s řidičem nebo transfery z letiště?

 

5. Sixt má tradici

 

Pan Martin Sixt začal v Mnichově půjčovat auta už v roce 1912. To je tradice, která zavazuje. Rodina Sixt firmu dodnes řídí a zachovává její rodinný přístup. Jak říká současná hlava Sixtu, pan Erich Sixt: „Good is not good, if better is expected!“
Sixt leasing působí v České republice od roku 1998 a na tuzemském trhu jsme tak už více než 20 let. Nejsme firma, která má krátkodobou strategii.

 

6. Sixt leasing eliminuje rizika

 

Za poskytované standardní služby operativního leasingu, stejně jako za rozsáhlejší pozáruční opravy nese veškerá rizika SIXT.  Naši klienti nenesou ani riziko z poklesu tržní ceny vozidla. Můžete si také zvolit další krytí rizik – Sixt Tyre Life (pojištění defektů pneumatik) nebo Sixt Car GAP (pojištění na účetní cenu). Rizika provozu vozového parku bereme za naše klienty na sebe.

 

7. Sixt leasing preferuje dlouhodobé partnerství

 

Naším cílem není krátkodobý nebo jednorázový zisk, ale dlouhodobé oboustranně vyvážené partnerství. Proto má Sixt leasing věrné klienty, velice si každého zákazníka vážíme.

 

 

Další:

Co je operativní leasing?

Výhody operativního leasingu?

Máte dotazy? Neváhejte nás kontaktovat:
+420 266 007 050