112 let Sixtu. 112 let tradice.

Asistenční služba

 Asistencni-sluzba-freepik

 

Asistence:

  • V případě nehody nebo poruchy vašeho vozu zajistíme non-stop asistenci a to jak v rámci ČR, tak i v zahraničí.
  • Telefonní číslo z ČR:
     
    SIXT ÚAMK telefon: 261 104 597 (rent + leasing)
     
  • Telefonní číslo ze zahraničí: +420 261 104 597

 

Zastihla vás porucha nebo nehoda s leasingovým vozem? Nemusíte se bát!

S naší non-stop asistenční službou vám zajistíme pomoc kdykoliv a kdekoliv. Můžete na nás spolehnout jak v rámci České republiky, tak i v zahraničí. Uděláme všechno pro to, abyste se z nepříjemné situace hladce dostali a mohli bez problémů pokračovat v cestě. Navíc jsme připraveni zajistit vám náhradní vozidlo nebo vyzvednout vaše auto z místa nehody a přepravit ho do nejbližšího servisu. 

 

Služby asistence Sixt pro zákazníky operativního leasingu

Pomoc dispečera non-stop: V případě nehody nebo poruchy při řízení leasingového auta vám naši dispečeři poskytnou pomoc, a to nonstop. Můžete se na ně kdykoliv obrátit a požádat o radu nebo výjezd. Naši dispečeři jsou zkušení odborníci a znají řešení většiny problémů, které mohou nastat na cestách.

Zajištění příjezdu a odjezdu vozu asistence: Pokud se na cestách s leasingovým vozem ocitnete v nouzi, zajistíme vám příjezd a odjezd asistenčního vozu. Ten vás v případě potřeby doveze do nejbližšího autorizovaného servisu. Samozřejmě v nejkratším možném čase, abyste se mohli co nejdříve vrátit na cestu. Vy se tak vyhnete čekání na odtah vozu do servisu nebo problémům s dopravou do cíle v případě, že vaše vozidlo není schopné další jízdy.

Asistence na silnici - práce technika na místě: Potkala vás na cestách s leasingovým autem porucha? Můžeme vám poskytnout technickou pomoc rovnou na místě. Přijede za vámi asistenční vozidlo, které je vybaveno potřebným nářadím a naši školení technici si poradí s většinou běžných oprav. Vy se tak kvůli menšímu defektu nemusíte zdržovat čekáním na odtah, jízdou do servisu a zpátky a můžete co nejdříve pokračovat v cestě. 

Odtah a úschova vozu v autorizovaném servisu: Pokud je leasingový vůz po nehodě nebo poruše nepojízdný, zajistíme jeho odtah do autorizovaného servisu, kde bude opraven co nejdříve. Až do opravy ho budete mít v servisu bezpečně uložený.

Dovoz pohonných hmot v případě nouze: Došlo vám palivo a nejbližší benzínka je v nedohlednu? Zavolejte naši asistenci. Naši dispečeři vám rádi poradí, kde je nejbližší čerpací stanice nebo zajistí dovoz pohonných hmot přímo k vám na místo. S naší asistenční službou máte vždy jistotu, že se dostanete do cíle bez problémů.

Dopravní a turistické informace: V případě, že se ocitnete v neznámém městě nebo zemi a potřebujete informace o aktuálních dopravních uzavírkách nebo turistických atrakcích, můžete se obrátit na naše dispečery. Rádi vám poskytnou aktuální informace a poradí, jak nejlépe dojet do cíle. Můžeme vám také poskytnout mapy a turistické průvodce, abyste si cestu vychutnali na maximum, ať už se vydáváte kamkoli.

 

 

Asistenční službu pro naše klienty nabízíme ve třech variantách - Standard, Comfort a Premium.

Pro více informací a výběr nejvhodnější možnosti právě pro vás nás kontaktujte pomocí formuláře dole na stránce.

Máte dotazy? Sixtleasing kontakty.

Máte dotazy?

Neváhejte nás kontaktovat

Obchodní oddělení Sixt

Asistenční služba SIXT - ÚAMK

Silniční asistence, blokace tankovacích karet mimo pracovní dobu