Operativní leasing

Pokud je pro vás pořízení nového vozu či vozového parku aktuálním tématem, jistě jste už narazili na termín "operativní leasing". Co přesně se pod ním skrývá a jaké jsou jeho výhody?

Operativní leasing je formou pronájmu auta, kdy vůz zůstává ve vlastnictví leasingové společnosti, ale za předem stanovenou měsíční splátku jej máte plně k dispozici. Kromě vozu samotného máte k dispozici řadu dalších služeb, které k němu firma poskytuje, jako jsou asistence, servisování, nebo tankovací karty. Doba pronájmu je u nás flexibilní a přizpůsobuje se vašim požadavkům, nejčastěji se jedná o smlouvu na dobu 12-48 měsíců.

Proč si pořídit auto na operativní leasing?

Dostáváte k užívání vozidlo dle svého výběru, ale bez nutnosti řešit jakoukoli další administrativu, která se s provozem auta či vozového parku pojí. Reigstrace vozu, pojištění, silniční daň - vše za vás zařídí leasingová společnost. Vy pouze hradíte stanovené měsíční splátky. Ty jsou u nás navíc garantované po celou dobu pronájmu a počítají se mezi daňově uznatelné náklady. 

Díky objemu vozidel ve správě a spolupráci s dodavateli Vám také můžeme nabídnout velmi příznivé ceny, ať už se jedná o sazbu pojištění, servisní práce, nebo cenu samotného vozu. 

Sami si volíte rozsah služeb, které budete mít po dobu pronájmu k dispozici - kromě klasických služeb jako servisní údržba či asistenční služba tak můžete využívat například také administraci pokut nebo pick up and delivery (vyzvednutí vozu pro servisní prohlídku a jeho opětovné navrácení pro ty, kdo nemohou nebo nechtějí ztrácet čas jeho údržbou). Pro klienty s rozsáhlejším vozovým parkem se zase hodí služby jako optimalizace nákladů, elektronická kniha jízd či on-line reporting

Po skončení operativního leasingu nemusíte řešit ani starosti s odepisováním auta - to je opět na leasingové společnosti, která se postará i o jeho následný prodej. V případě zájmu máte ale na vozidlo předkupní právo.

 

Operativní leasing

 

Máte dotazy? Neváhejte nás kontaktovat:
+420 266 007 050