112 let Sixtu. 112 let tradice.

Optimalizace TCO - operativní leasing

Optimalizace TCO

 

TCO (Total Cost of Ownership) neboli celkové náklady vlastnictví se stávají čím dál tím důležitějším faktorem při rozhodování firem o pořízení nového automobilu nebo flotily. TCO zahrnuje nejen cenu pořízení vozu, ale také další náklady spojené s jeho provozem, jako jsou náklady na palivo, opravy a údržbu, daně a pojištění.

 

Optimalizace TCO u aut v operativním leasingu pomůže ušetřit i vám. V Sixtu máme dlouholeté zkušenosti s pečlivou analýzou nákladů a následnými návrhy opatření, která povedou k úsporám. Přitom vždy vycházíme z individuálních potřeb klienta a dbáme na specifické vlastnosti jeho podnikání, abychom poté navrhli takové řešení, které mu bude šité na míru. 

Také samotný režim operativního leasingu je pro provoz firemních aut z hlediska nákladů výhodný. Protože se jedná de facto o dlouhodobý pronájem, sami si vybíráte, které služby si k němu chcete nechat zajistit a kde vám tak můžeme ušetřit další čas a peníze. Ať už je to servisování, asistence, pojištění nebo třeba řešení pokut, všechny tyto starosti můžete nechat na nás. Navíc vám operativní leasing po uplynutí sjednané doby nájmu umožní jednoduše auto vyměnit za novější model, a vy tak máte jistotu, že je váš vozový park stále v tom nejlepším stavu.

Rozsah služby Optimalizace TCO vždy přizpůsobujeme potřebám klienta a poskytujeme bezplatné konzultace před zahájením spolupráce i v jejích průběhu. 

https://www.sixtleasing.cz/User_Files/photos/no-photo.jpg
Máte dotazy? Sixtleasing kontakty.

Máte dotazy?

Neváhejte nás kontaktovat

Obchodní oddělení Sixt

Asistenční služba SIXT - ÚAMK

Silniční asistence, blokace tankovacích karet mimo pracovní dobu