112 let Sixtu. 112 let tradice.

Pojištění vozidla v operativním leasingu

Rozbité čelní sklo na autě

 

Sixt leasing vám nabízí komplexní pojištění vozidla v operativním leasingu.

To zahrnuje nejen povinné ručení a havarijní pojištění, ale i další možnosti jako úrazové pojištění, pojištění skel, pojištění zavazadel nebo pojištění právní ochrany.

 

Navíc máme v nabídce také speciální pojištění

Sixt Car GAP a Sixt Maxi Gap, které pokrývají rozdíl mezi nesplacenou částí pořizovací ceny vozidla a jeho obecnou cenou v případě pojistné události.

Sixt Maxi Gap navíc zahrnuje i nutnou spoluúčast uživatele vozu.

Všechny tyto pojistné produkty vám umožní vybudovat si krytí rizik přesně podle potřeby a za rozumnou cenu.

  

Pojištění sedadel: Toto pojištění vás chrání v případě nehody nebo jiné pojistné události (např. srážka se zvěří), kterou zaviníte vy a nelze na ni tedy uplatnit povinné ručení. Jako řidič máte zodpovědnost za celou posádku vozu, a pokud při případné nehodě dojde k jejich újmě, mohou po vás vymáhat škodu. Právě k tomu slouží pojištění sedadel, které takové výlohy kryje za vás.  

 

Pojištění skel: Jedno z nejběžnějších doplňkových pojištění, protože právě sklo bývá často poškozenou částí auta a nemusíte být ani účastníkem dopravní nehody, stačí malý kamínek. Kryje škody na sklech vozidla - předního a zadního skla, bočních okének, ale i střešního okna.

 

Pojištění zavazadel: Pojištění pro případ škody na zavazadlech přepravovaných v autě nebo ve střešním boxu auta, včetně zavazadel vašich spolucestujících. Škoda může být při nehodě, živelné pohromě nebo přímo krádež zavazadel. Pozor ale na to, že abyste mohli pojistku čerpat, musíte mít zavazadla vždy uložená v prostoru k tomu určenému, tedy například v kufru nebo uzamčené "rakvi" na střeše, ne volně položená na sedačce. 

 

Pojištění právní ochrany: S tímto pojištěním máte nárok na právní ochranu v případě sporu s třetí stranou, který vznikl v souvislosti s provozem vozidla. Nejčastěji se jedná o vymáhání způsobené škody, řešení sporu o zavinění dopravní nehody nebo i zásah do práv pojištěného. Výjimky, kdy na právní ochranu nárok nemáte, jsou případy jako řízení vozidla pod vlivem alkoholu nebo návykových látek nebo řízení bez platného řidičského průkazu.

 

Jaké pojištění je nejvhodnější právě pro vás? Kontaktujte nás pomocí formuláře dole na stránce a my vám nabídneme řešení šité na míru.

 

Hlášení pojistné události

Informace k pojistným událostem...

Více...

Nabízené služby

Námi nabízené služby související s pojištěním...

Více...

Máte dotazy? Sixtleasing kontakty.

Máte dotazy?

Neváhejte nás kontaktovat

Obchodní oddělení Sixt

Asistenční služba SIXT - ÚAMK

Silniční asistence, blokace tankovacích karet mimo pracovní dobu