112 let Sixtu. 112 let tradice.

Fleet management pro velké firmy - korporace

Čím větší má firma vozový park, tím výrazněji se projeví každé neefektivní rozhodnutí v rámci jeho správy a naopak. Při velkém objemu spravovaných vozů navíc není žádný prostor na improvizaci – veškeré procesy musí mít svůj systém a vše je potřeba pečlivě plánovat a vyhodnocovat.

Ačkoli to při velkém počtu vozidel (a tedy i vysokých nákladech) může být lákavé, neměla by firma při správě vozového parku zohledňovat jen výši jejich pořizovací ceny. Klíčové je pracovat s ukazatelem celkových nákladů, tzv. TCO (total cost of ownership). Sixt leasing nabízí službu optimalizace TCO, která se zaměřuje právě na snižování nákladů spojených s provozem vozového parku. K vyhodnocování nákladů a jejich optimalizaci je u velkých vozových parků nezbytný mimo jiné systematický tracking jednotlivých vozidel. Na trhu existuje řada produktů, u Sixt leasingu najdete rovnou dva – Sixt Monitor a Sixt Fleet Control.

Stejně jako v jiných oblastech, i u fleet managementu ale platí, že aby byl skutečně efektivní, vyžaduje dohled odborníka, který si se získanými daty a informacemi umí poradit. Svěřte proto péči o svůj vozový park do rukou Sixt leasingu. Klientům nabízíme aplikace pro monitoring vozů, analyzujeme výstupy a celkové náklady na provoz jednotlivých vozidel a následně navrhujeme řešení, která povedou k úsporám nákladů na firemní mobilitu.

Chcete vozový park své firmy svěřit profesionálům? Neváhejte a kontaktujte nás pro nabídku šitou přímo na míru vašim potřebám. Poskytujeme bezplatné konzultace před zahájením spolupráce i v jejím průběhu.

https://www.sixtleasing.cz/User_Files/photos/no-photo.jpg
Máte dotazy? Sixtleasing kontakty.

Máte dotazy?

Neváhejte nás kontaktovat

Obchodní oddělení Sixt

Asistenční služba SIXT - ÚAMK

Silniční asistence, blokace tankovacích karet mimo pracovní dobu