112 let Sixtu. 112 let tradice.

Operativní leasing

Pokud je pro vás pořízení nového vozu či vozového parku aktuálním tématem, jistě jste už narazili na termín "operativní leasing". Co přesně se pod ním skrývá a jaké jsou jeho výhody?

Operativní leasing je formou pronájmu auta, kdy vůz zůstává ve vlastnictví leasingové společnosti, ale za předem stanovenou měsíční splátku jej máte plně k dispozici. Kromě vozu samotného máte k dispozici řadu dalších služeb, které k němu firma poskytuje, jako jsou asistence, servisování, nebo tankovací karty. Doba pronájmu je u nás flexibilní a přizpůsobuje se vašim požadavkům, nejčastěji se jedná o smlouvu na dobu 12-48 měsíců.

Proč si pořídit auto na operativní leasing?

Dostáváte k užívání vozidlo dle svého výběru, ale bez nutnosti řešit jakoukoli další administrativu, která se s provozem auta či vozového parku pojí. Reigstrace vozu, pojištění, silniční daň - vše za vás zařídí leasingová společnost. Vy pouze hradíte stanovené měsíční splátky. Ty jsou u nás navíc garantované po celou dobu pronájmu a počítají se mezi daňově uznatelné náklady. 

Díky objemu vozidel ve správě a spolupráci s dodavateli Vám také můžeme nabídnout velmi příznivé ceny, ať už se jedná o sazbu pojištění, servisní práce, nebo cenu samotného vozu. 

Sami si volíte rozsah služeb, které budete mít po dobu pronájmu k dispozici - kromě klasických služeb jako servisní údržba či asistenční služba tak můžete využívat například také administraci pokut nebo pick up and delivery (vyzvednutí vozu pro servisní prohlídku a jeho opětovné navrácení pro ty, kdo nemohou nebo nechtějí ztrácet čas jeho údržbou). Pro klienty s rozsáhlejším vozovým parkem se zase hodí služby jako optimalizace nákladů, elektronická kniha jízd či on-line reporting

Po skončení operativního leasingu nemusíte řešit ani starosti s odepisováním auta - to je opět na leasingové společnosti, která se postará i o jeho následný prodej. V případě zájmu máte ale na vozidlo předkupní právo.

 

Operativní leasing

 

Máte dotazy? Sixtleasing kontakty.

Máte dotazy?

Neváhejte nás kontaktovat

Obchodní oddělení Sixt

Asistenční služba SIXT - ÚAMK

Silniční asistence, blokace tankovacích karet mimo pracovní dobu