Tipy pro majitele leasingových vozů

Rozhodujete-li se pro pronájem vozu pomocí některé formy leasingu (operativní, full-service, zpětný, nebo jiný), máme pro vás několik užitečných informací a tipů:

 

auto-ikona-freepik

  1. DPH splátek je plně daňově odečitatelné

V případě, že plánujete rozšířit váš firemní vozový park, je pro vás leasing výhodnější než samotný nákup. DPH měsíční splátky si totiž můžete kompletně odečíst z daní a navíc snižuje i vaši celkovou daňovou povinnost. Nemusíte si také dělat starosti s odpisem starých vozů – vše za vás vyřeší leasingová společnost.

  1. Využívejte naplno výhody digitalizace

Online aplikace všeho druhu už jsou v dnešní době samozřejmostí – pro své klienty proto nabízíme celou řadu možností, jak si provoz vozidel v leasingovém režimu usnadnit. Preferujeme elektronickou fakturaci, která šetří nejen váš čas, ale i životní prostředí.

Zdarma poskytujeme klientům Sixtleasing on-line reportingový nástroj Sixt Fleet Control. Díky němu máte přehledně na jednom místě dostupné veškeré smlouvy, statistiky, přehled servisních nákladů a další analýzy.

Kromě přehledů a statistik máte také možnost sledovat pohyb Vašich vozidel v reálném čase, spolu s automatickým generováním knihy jízd a informací o spotřebě paliva. To vše vám umožní aplikace Sixt Monitor.

Provoz vozového parku nebyl nikdy jednodušší!

  1. Profitujte na slevách a akčních nabídkách

Leasingové společnosti dostávají od svých smluvních partnerů výhodnější ceny, než jaké jsou poskytovány jednotlivým zákazníkům. Sixtleasing má pro své klienty k dispozici výrazné slevy na vozy předních světových značek, ale také výhodné sazby pojištění a servisních prací. S operativním leasingem tak můžete stejný produkt i služby získat mnohem levněji.

  1. Využívejte služby, které vám provoz vozu usnadní

Vedle klasického operativního leasingu, kde je v ceně měsíční splátky pouze pronájem vozidla a základní pojištění, nabízejí leasingové společnosti většinou ještě tzv. full service leasing. Ten v sobě zahrnuje i další služby, jako je například pravidelný servis a přezouvání pneumatik. Sixtleasing v rámci full service leasingu nabízí celou škálu služeb, které ke svému vozu můžete čerpat – asistenční služba, tankovací karty, administrace pokut, pick up and delivery a další. Můžete si navíc vybrat jen to, co opravdu využijete – rozsah služeb si volí každý klient individuálně a přímo na míru svým potřebám.

  1. Zkuste „vrácení nanečisto“

Abyste předešli nepříjemnostem při vracení vozu po uplynutí doby leasingu, nabízí Sixtleasing svým klientům možnost vrátit vůz tzv. nanečisto. Několik týdnů před sjednaným návratem vozu si můžete auto nechat zkontrolovat, zda na něm nevznikla poškození nad rámec běžného opotřebení. Pokud se takové poškození najde, nemusíte si dělat starosti – řeší se prostřednictvím havarijního pojištění. S vrácením nanečisto se tak při ukončení leasingu nemusíte bát nepříjemného překvapení v podobě nečekaných výdajů.

 

business-leasing-freepik

Máte dotazy? Neváhejte nás kontaktovat:
+420 266 007 050