112 let Sixtu. 112 let tradice.

Tankovací karty pro firmu

Jaké výhody přináší použití tankovacích karet firmám?

 

Sixt firemní auto

 

Co bude každou firmu zajímat asi nejvíce je především úspora nákladů. Používání tankovacích karet s sebou totiž přináší výhodnější ceny paliva. Zvláště firmy s velkým vozovým parkem mohou ušetřit opravdu výrazně, protože zpravidla platí, že čím větší množství čerpaného paliva, tím větší bývají i slevy.

Možnost zvolit si rozsah čerpaných služeb. S kartou nemusí řidiči jen tankovat – můžou ji využít i k nákupu dalšího zboží a služeb, jako je třeba mycí program nebo voda do ostřikovačů.

Bezpečnost. S palivovými kartami jsou vaše prostředky oproti běžné hotovosti mnohem lépe chráněné proti zneužití. Karta je zabezpečena pomocí čtyřmístného PIN kódu požadovaného při každé transakci a můžete si nastavit i další podmínky jako je maximální limit nebo blokace karty mimo pracovní dny.  

Protože v Sixtu víme, jak výrazně může firmám zavedení tankovacích karet pomoci, nabízíme ke každému vozu v operativním leasingu libovolný počet palivových karet včetně jejich správy. Vy se tak kromě pravidelných měsíčních splátek nemusíte starat vůbec o nic. Tankování navíc platíte ve všech případech se splatností odloženou o 1 měsíc.

Máte dotazy? Sixtleasing kontakty.

Máte dotazy?

Neváhejte nás kontaktovat

Obchodní oddělení Sixt

Asistenční služba SIXT - ÚAMK

Silniční asistence, blokace tankovacích karet mimo pracovní dobu