Tankovací karty pro firmu

Jaké výhody přináší použití tankovacích karet firmám?

 

Sixt firemní auto

 

Co bude každou firmu zajímat asi nejvíce je především úspora nákladů. Používání tankovacích karet s sebou totiž přináší výhodnější ceny paliva. Zvláště firmy s velkým vozovým parkem mohou ušetřit opravdu výrazně, protože zpravidla platí, že čím větší množství čerpaného paliva, tím větší bývají i slevy.

Možnost zvolit si rozsah čerpaných služeb. S kartou nemusí řidiči jen tankovat – můžou ji využít i k nákupu dalšího zboží a služeb, jako je třeba mycí program nebo voda do ostřikovačů.

Bezpečnost. S palivovými kartami jsou vaše prostředky oproti běžné hotovosti mnohem lépe chráněné proti zneužití. Karta je zabezpečena pomocí čtyřmístného PIN kódu požadovaného při každé transakci a můžete si nastavit i další podmínky jako je maximální limit nebo blokace karty mimo pracovní dny.  

Protože v Sixtu víme, jak výrazně může firmám zavedení tankovacích karet pomoci, nabízíme ke každému vozu v operativním leasingu libovolný počet palivových karet včetně jejich správy. Vy se tak kromě pravidelných měsíčních splátek nemusíte starat vůbec o nic. Tankování navíc platíte ve všech případech se splatností odloženou o 1 měsíc.

Máte dotazy? Neváhejte nás kontaktovat:
+420 266 007 050