Sledování emisí - operativní leasing

Jednou z největších výzev pro firmy, které mají vlastní flotilu vozidel, je monitorování a omezování emisí.

Tato služba umožňuje firmám sledovat emise své flotily a získávat informace o tom, jak lze emise snížit. Zahrnuje monitorování emisí CO2, ale i oxidů dusíku (NOx) a pevných částic.

Auto emise 

Sledování emisí v operativním leasingu má pro firmy řadu výhod:

  • Pomáhá firmám splňovat přísné emisní standardy a normy.
  • Pokud se ve své firmě snažíte aktivně snižovat své emise, působí to pozitivně na pověst a reputaci společnosti v očích veřejnosti.
  • Ušetříte peníze na palivu. Ať už zvolíte vozy s nižší spotřebou a emisemi nebo rovnou hybridy či elektromobily, přinese vám to také úsporu nákladů na provoz firemní flotily.
  • Vyšší bezpečnost. Nižší nebo nulové emise najdete u nových a technologicky pokročilých vozidel, která mají také lepší výbavu a bezpečnostní prvky. Ve firmě tak nejezdíte jen ekologicky, ale i bezpečněji.

 

 

Se Sixt leasingem je snižování emisí vašeho firemního autoparku jednoduché.

Připravíme doporučení na výběr vozidel splňujících vaše interní emisní limity nebo připravíme komplexní nabídku na provoz ekologicky úsporné flotily.

Může se jednat o vozidla s hybridním pohonem, elektro auta nebo CNG. I u vozidel s konvenčním spalovacím motorem dokážeme najít variantu, která je šetrná k životnímu prostředí.

 

Snižování emisí je jednou ze součástí našeho Corporate Social Responsibility programu. Více můžete zjistit tady.  

 

SIXT Česká republika obdržel v roce 2017 za dodržování pravidel společenské odpovědnosti firem ohodnocení v kategorii „Gold“ a splnil pravidla ISO normy 26000.

Máte dotazy? Neváhejte nás kontaktovat:
+420 266 007 050