Sixt leasing česká republika

Sixt leasing patří mezi přední poskytovatele operativního leasingu. Společnost má dlouhou tradici jako specialista na operativní full-service leasing, který v ČR poskytuje již od roku 1998.

Firma SIXT patří mezi nejstarší rodinné společnosti v Evropě. Její příběh je opravdu zajímavý a je úzce spojen s historií Evropy v posledních více než 100 letech. Již v roce 1912 pan Martin Sixt v Mnichově založil svou autopůjčovnu, tehdy s pouhými třemi vozy značky Mercedes. Dnes je mateřská akciová společnost SIXT AG veřejně obchodovatelná na německé burze a velikostí a rozsahem služeb patří mezi leadery trhu. Firma si přesto zachovala svůj rodinný charakter, rodina Sixtů je i nadále největším akcionářem a na řízení firmy se na denní bázi podílí.

Produkt operativního leasingu pod značkou SIXT je v České republice zastoupen firmou SPEED LEASE a.s.

SPEED LEASE a.s. je název společnosti, která na základě franšízové smlouvy vlastní od roku 1998 práva využívat značky SIXT pro území České republiky. Toto právo bylo uděleno na základě několikaletého hodnocení kvality poskytovaných služeb a schopnosti garantovat dodržení vysokého standardu služeb pod značkou SIXT leasing.

Díky symbióze divizí autopůjčovna, leasing a prodej jsme schopni nabídnout komplexní a vzájemně se doplňující služby. Naší prioritou je Vaše spokojenost, náš přístup je vždy individuální a osobní. Přesně tak, jak to má v rodinné firmě být.

 

Man Playing Car Toy Sixtleasing

S našimi klienty se vždy snažíme nalézt optimální řešení produktu a sestavit full-service leasing na míru. Máme v tom bohaté zkušenosti, operativní leasing Sixt poskytujeme klientům na tuzemském trhu již téměř 20 let. V portfoliu máme 2.500 vozidel, převážně v režimu full-service leasingu.

Naší strategií není krátkodobý zisk. Neslibujeme to, co nedokážeme splnit. Cílem společnosti Sixt leasing je dlouhodobé partnerství založené na transparentnosti, osobním přístupu a otevřenosti. Nemáme ambici mít nejvyšší podíl na trhu, naší ambicí je spokojený klient, který se k nám opakovaně vrací.

Máte dotazy? Neváhejte nás kontaktovat:
+420 266 007 050