112 let Sixtu. 112 let tradice.

Náhradní vozidlo - operativní leasing

Náhradní vozidlo

 

Služba náhradního vozidla od společnosti Sixt přináší řadu výhod pro zákazníky operativního leasingu, kteří potřebují náhradní auto v době, kdy jejich leasingové vozidlo musí být v servisu nebo na přezutí.

Díky naší divizi leasingu, autopůjčovny a limousine servisu můžeme pokrýt všechny typy vozů a služeb po celé České republice. Všechno vyřídíte online snadno a rychle, takže můžete zůstat mobilní za všech okolností.

 

 

 

 

Při výběru náhradního vozidla máte na výběr z široké nabídky různých typů aut, od běžných osobních vozů přes elektromobily až po luxusní limuzíny s řidičem.

https://www.sixtleasing.cz/User_Files/photos/no-photo.jpg

Můžete si tedy vybrat auto, které nejlépe odpovídá vašim potřebám a požadavkům. Navíc jsme schopni zajistit jednosměrnou zápůjčku na naše zahraniční pobočky, takže můžete využít náhradní vozidlo i při cestách do zahraničí.

 

Náhradní vůz můžete využít při každé servisní odstávce, která trvá déle než 24 hodin. Auto vám přistavíme přímo do servisu, kam odevzdáváte leasingové vozidlo, nebo na jiné místo podle vašeho výběru. Tato služba vám tedy umožní zůstat mobilní i v době, kdy je váš leasingový vůz v servisu a navíc vám ušetří čas a starosti s přepravou vozidla.

 

Proč náhradní auto od Sixtu?

  • Neustálá mobilita zaměstnanců
  • Úspora času
  • Vše zajišťuje SIXT – mobilita „z jedné ruky“
  • Možno předplatit na konkrétní počet dnů za rok/neomezeně, případně sjednat speciální ceník
https://www.sixtleasing.cz/User_Files/photos/no-photo.jpg
Máte dotazy? Sixtleasing kontakty.

Máte dotazy?

Neváhejte nás kontaktovat

Obchodní oddělení Sixt

Asistenční služba SIXT - ÚAMK

Silniční asistence, blokace tankovacích karet mimo pracovní dobu