112 let Sixtu. 112 let tradice.

Mezinárodní služby - operativní leasing

Mezinárodní služby

 

Sixt působí ve více než 105 zemích světa a můžeme vám tak nabídnout mezinárodní řešení. Využívejte benefitů z mezinárodně propojené sítě s individualizovanými řešeními pro jednotlivé země.

 

 

Jedním z hlavních benefitů našich nadnárodních služeb je flexibilita. S námi máte přístup k vozidlům v různých zemích, zároveň si můžete podle potřeby zvolit délku pronájmu a další služby. Balíček služeb sestavujeme vždy na míru klientovi, takže můžete veškerou nabídku pod střechou Sixt kombinovat podle libosti – operativní leasing, krátkodobý pronájem auta, správa vozového parku ve vašem majetku, a řada dalších. Stačí si jen vybrat.

 

Další výhodou mezinárodního zastřešení firmy Sixt je více než 100letá zkušenost, ze které při péči o klienta čerpáme. Na nadnárodní úrovni jsme smluvním partnerem mnoha významných firem a korporací. Více můžete zjistit na https://www.sixt-leasing.com/international

Mezinárodní operativní leasing také pomáhá firmám udržovat konzistenci v oblasti firemní mobility. Postaráme se o váš vozový park od A do Z, přes běžná firemní auta, náhradní vozidla, pronájem v zahraničí až po speciální vozy na firemní akce nebo teambuildingy.

https://www.sixtleasing.cz/User_Files/photos/no-photo.jpg
Máte dotazy? Sixtleasing kontakty.

Máte dotazy?

Neváhejte nás kontaktovat

Obchodní oddělení Sixt

Asistenční služba SIXT - ÚAMK

Silniční asistence, blokace tankovacích karet mimo pracovní dobu