112 let Sixtu. 112 let tradice.

Fleet management pro malé firmy - podnikatele

Podnikatel-freepik

I když si pojem fleet management většina lidí spojuje hlavně s velkými firmami, není tomu tak. Správa vozového parku hraje důležitou roli u každé společnosti.

V první řadě je potřeba si uvědomit, že fleet management v sobě zahrnuje mnohem víc činností a procesů, než je samotné pořízení firemního auta. Nesmíme zapomenout na pravidelnou údržbu, řešení případných škod, určení, kdo a za jakých podmínek může firemní vozy řídit a v neposlední řadě následný odprodej vyřazených aut.

Zhruba polovina firem u nás přitom svůj vozový park nijak systematicky nespravuje a tím se i zbytečně připravuje o peníze. Efektivní fleet management totiž dokáže uspořit opravdu značné množství prostředků. To ale vyžaduje buď zaměstnání odborníka přímo na pozici fleet managera, nebo outsourcing celé správy externí firmě.

Protože nábor dalšího zaměstnance se menším firmám často nevyplatí, je svěření fleet managementu do rukou profesionálů tím nejlepším řešením. Potřebné know-how dokáže firmě při správě vozového parku ušetřit až milionové částky a outsourcing také zaměstnancům poskytuje více času věnovat se důležitým aktivitám firmy (což firmě přinese více zisku i v obecném měřítku).

Jste vlastníkem malé firmy a rádi byste svůj fleet management svěřili profesionálům? Sixt leasing přináší individuální řešení správy vozového parku přímo na míru každému klientovi. Neváhejte nás kontaktovat, rádi vám sdělíme více podrobností.

Máte dotazy? Sixtleasing kontakty.

Máte dotazy?

Neváhejte nás kontaktovat

Obchodní oddělení Sixt

Asistenční služba SIXT - ÚAMK

Silniční asistence, blokace tankovacích karet mimo pracovní dobu