Eco operativní leasing

ECO operativní leasing (leasing hybridů a elektrovozů) je populární volbou pro firmy, které chtějí snížit svůj dopad na životní prostředí. Díky tomuto leasingu si zachováte svou firemní mobilitu v plném rozsahu, ale jezdíte bez emisí a šetrně k planetě.

Elektro auto

Jaké jsou výhody eco operativního leasingu?

 

  1. Nižší náklady: Elektromobily a hybridy jsou na provoz úspornější než klasická vozidla s pohonem spalovacího motoru. To vám přinese jistě vítanou úsporu firemních nákladů.
  2. Snížení nákladů na údržbu: Kromě nižší ceny paliva nemusíte řešit ani další provozní položky jako třeba olej, silniční daň (elektroauta jsou od ní osvobozena), dálniční známka nebo – v některých městech – také poplatky za parkování na placených místech.
  3. Ekologičtější volba: Elektromobily a hybridy produkují méně emisí skleníkových plynů než klasická vozidla. Proto je eko operativní leasing ideální volbou pro firmy, které řeší svou ekologickou stopu a snaží se ji snížit
  4. Výhodné tarify pro dobíjení elektromobilů: Dodavatelé elektřiny jdou trendu elektromobility vstříc a často nabízí zvýhodněné tarify pro jednotlivce i firmy. Existuje distribuční sazba C27d určená firmám (pro jednotlivce je obdobný tarif D27d), které prokáží vlastnické nebo užívací právo k elektromobilu a umožňuje dobíjení za výrazně výhodnější ceny.
  5. Vysoká spolehlivost: Elektromobily a hybridy jsou podle zkušeností řidičů méně náchylné k poruchám a mají delší životnost.
  6. Zlepšení image firmy: V dnešní době jsou firmy hodnoceny nejen podle svého hospodářského výkonu, ale také podle toho, jak se starají o životní prostředí. Eko operativní leasing může být způsobem, jak zlepšit image firmy a získat u zákazníků a klientů více důvěry.

 

Kromě operativního leasingu elektrických aut a hybridů vám v Sixtu rádi nabídneme i další služby, které pomůžou snížit vaši ekologickou stopu, jako například kurzy úsporné jízdy nebo výběr konvenčních vozidel s nízkými emisemi.

Máte dotazy? Neváhejte nás kontaktovat:
+420 266 007 050