Dodávky

Dodávky

   

Půjčte si dodávku, netahejte nákupy v taškách

 
SIXT autopůjčovna půjčuje dodávky VW Crafter nebo Ford Tranzit. Nejlevnější půjčení vozidel s nákladním prostorem, dodávek ve kterých odvezete nejenom nákup z IKEA, ale naložíte do dodávky pohodlně 5 kanoí a vyrazíte s kamarády na vodu. Autopark Sixtu je vždy prvotřídní a vozidla jsou průměrného stáří 6 měsíců. S půjčenou dodávkou SIXT se nemusíte ani stydět, ani bát že nedojedete do cíle, nebo dokonce, že se Vám Váš náklad do dodávky autopůjčovny Sixt nevejde. Autopůjčovna SIXT Vám udělá cenu na míru.
Autopůjčovna SIXT garantuje mobilitu a kvalitu svých dodávkových vozidel. Stěhujete se nebo potřebujete něco převézt Váš náklad? Jednoduše si pronajměte dodávku u SIXTu. Autopůjčovna SIXT nabízí jedinečné ceny, od 800Kč/den! Neomezené kilometry a pojištění je v ceně. U autopůjčovny SIXT nenajdete žádné skryté poplatky. SIXT na Vás čeká se svými vozy, které si můžete pronajmou výhodně na víkend, na den, na několik hodin.  

Rezervace i několik minut před doručením dodávky na telefonu 22 23 24 995.

Dodávky autopůjčovny Sixt jsou stále připraveny pro Váš náklad.
Ceny nájmu dodávky zahrnují finančního krytí pro případ nehody (CDW), finančního krytí pro případ krádeže (TP), silničního poplatku, sezónních pneumatik a DPH). Rezervujte si svoji dodávku nyní na reservation@sixt.cz   nebo   volejte rezervační centrálu denně vč. so+ne na telefonu 22 23 24 995.   Fleet
Máte dotazy? Neváhejte nás kontaktovat:
+420 266 007 050
Souhlasím

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Více informací